Антирейдерська комісія повернула власникам 6 тис. га землі

Комісія Мін’юсту з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації (Антирейдерська комісія) цього року задовольнила понад 400 скарг, скасувавши незаконну реєстрацію майже 6 тис. га землі, та понад 100 тис. квадратних метрів нерухомості.

Про це повідомила заступник міністра юстиції з питань державної реєстрації Ірина Садовська, передає прес-служба Мін’юсту.

«Для Антирейдерської комісії 2018 був роком напруженої роботи. Адвокати, аграрні та бізнес асоціації, підприємці, громадяни активно зверталися до комісії, оскільки розуміли, що тут вони можуть швидко відновити свої порушені майнові права і не поринути у багаторічу судову тяганину. Понад 400 задоволених скарг — цьому прямий доказ. Комісія скасувала незаконну реєстрацію майже 6 тисяч гектарів землі та понад 100 тисяч квадратних метрів нерухомості», — сказала Ірина Садовська.

За її словами, серед найрезонансніших кейсів — скасування неправомірних реєстраційних дій, які призвели до втрати нерухомого майна компанією «Еконія», яка виробляє дитяче харчування.

«Також комісія оперативно включилась у ситуацію із захопленням елеватора фермерського господарства “Строгий О.Ф”, яке супроводжувалося стріляниною. Буквально за 10 днів комісія Мін’юсту розглянула скаргу і повернула майно законному власнику», — наголосила заступник міністра юстиції.

Окрему увагу Ірина Садовська звернула на той факт, що наприкінці листопада комісія задовольнила скаргу Кременецько-Почаївського державного історико-архітектурного заповідника й скасувала незаконну перереєстрацію комплексу споруд Свято-Успенської Почаївської Лаври.

Вона наголосила: комісія у своїй роботі керується виключно нормами закону й дотриманням його вимог під час проведення реєстраційних дій.

«Якщо реєстраційна дія проведена з порушенням, комісія її скасує, незалежно від того, подобається це комусь чи ні», — зазначила Ірина Садовська.

Джерело

By | 2018-12-18T10:38:28+00:00 Грудень 18th, 2018|Categories: Новини|Коментарі Вимкнено до Антирейдерська комісія повернула власникам 6 тис. га землі
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...