З відкриттям ринку землі дрібні фермери отримають доступ до кредитів

З відкриттям ринку землі в Україні малі фермери можуть отримати доступ до залучення банківських кредитів під заставу землі.

Таку думку в інтерв’ю порталу Agravery.com висловив заступник голови правління з корпоративного бізнесу Першого Українського Міжнародного Банку (ПУМБ) Олексій Волчков.

«Якщо говорити про позицію малих фермерів, то так, для них земля могла б стати інструментом залучення грошей. Ще за часів Царської Русі існували земельні банки, де невелике господарство, заклавши землю, могло отримати кошти для розвитку. Якщо земля не в власності або не є предметом торгівлі, її не можна закласти, тому що банк потім з нею нічого зробити не зможе», — сказав він.

Але наголосив, що іншого боку, в Україні не так багато залишилося об’єктів для приватизації, які когось цікавлять.

«Земля — це, напевно, останнє. І є один ризик, з яким зіткнулися деякі азійські і африканські країни, — залишитися голодними в багатій державі. Урожай вирощується іноземцями, вивозиться повністю та ще й працюють там іноземці. Тобто важливо захиститися від цього ризику», — відмітив Волчков.

Джерело

By | 2018-12-03T10:38:26+00:00 Грудень 3rd, 2018|Categories: Новини|Коментарі Вимкнено до З відкриттям ринку землі дрібні фермери отримають доступ до кредитів
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...