3 причини чому фермерам не треба боятися Воєнного стану

Екс-міністр аграрної політики та продовольства України Олексій Павленко під час виступу на 2-му щорічному українському форумі “Агробізнес”, повідомив, що ведення воєнного стану не позначиться на розвитку вітчизняного агросектору.

Зокрема, колишній чиновник відзначив, що нині в Україні вистачає як фінансового резерву, так і паливо-мастильних матеріалів та зернових, аби безболісно пережити можливі труднощі із веденням воєнного стану.

«Воєнний стан не є проблемою. Давайте повернемося у 2015 рік. Аграрії добре пам’ятають, що в Луганській і Донецькій областях зібрали більше мільйона тонн вражаю. А це означає, що врожай 2014-го року був зібраний, поля були підготовлені, озимі були посіяні, добрива внесені. І це при тому, що 2014-го йшли активні бойові дії. У серпні – Іловайськ, взимку 2015-го – Дебальцеве. Ось вам реальний приклад бойових дій. При цьому інфраструктура працювала, аграрії працювали, тож наразі причин для паніки немає жодних.

Коли кажуть, що не буде валюти – вона буде, адже зараз банківські резерви утричі більші, ніж на початку кризи. Потім почали хвилюватися за дефіцит палива. Але і тут проблеми немає. Я спілкувався з сімома операторами, то вони всі в один голос запевнили, що палива більш, ніж достатньо. Середній запас складає мінімум 2-3 місяця. Елеватори пшеницею забиті, тож і без хліба не залишимося. Не треба робити штучної паніки! На сьогоднішній день ведення воєнного стану жодним чином не позначиться на роботі аграріїв».

Джерело

By | 2018-12-06T10:07:02+00:00 Грудень 6th, 2018|Categories: Новини|Коментарі Вимкнено до 3 причини чому фермерам не треба боятися Воєнного стану
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...