В Україну заходить світовий лідер точного землеробства

Компанія Farmers Edge Inc., що надає високотехнологічні рішення для агробізнесу планує обслуговувати до 150 тис. Га в Україні в 2019 році.

Про це під час прес-сніданку повідомив представник компанії Farmers Edge Inc в Східній Європі Сергій Шестюк.

«Farmers Edge Україна надаватиме 5 напрямків сервісу для українських аграріїв, включаючи – супутниковий моніторинг, моніторинг техніки і погодних умов, агрономічний сервіс, технічну підтримку і консультації», – зазначив він.

Сергій Шестюк також додав, що компанія вже веде переговори з грунтовими лабораторіями з питань подальшої співпраці.

Крім того, компанія надає своїм клієнтам доступ до власного програмного забезпечення FarmCommandTM, що дозволяє аграріям здійснювати безперервний аналіз стану культур в поле, відстежувати роботу техніки і погодні умови. Платформа FarmCommandTM дозволяє оперативно ідентифікувати будь-які зміни, що відбуваються в поле, що в подальшому полегшує роботу агрономів по виявленню причин даних змін, – повідомив генеральний менеджер Farmers Edge в Україні Олександр Руденко.

FarmCommandTM є незамінним помічником, який полегшує роботу агрономів в полях. У свій сервіс Farmers Edge Україна включає щоденні супутникові знімки високої роздільної здатності, що є однією з відмінних рис компанії в плані надання сервісу.

«Наша головна перевага – це підтримка аграріїв. Напевно, у кожного фермера є якийсь досвід впровадження тих чи інших технологій. Ми швидко навчаємо клієнтів і йдемо з ними по всьому шляху виробництва. І у нас є команди в кожному регіоні, які виїжджають в поля і працюють безпосередньо з аграріями », – повідомив віце-президент з міжнародних продажів Колбі Микол. Крім того, він зазначив, що компанія буде орієнтуватися на сегмент малого та середнього агробізнесу.

Джерело

By | 2018-10-26T10:18:34+00:00 Жовтень 26th, 2018|Categories: Новини|Коментарі Вимкнено до В Україну заходить світовий лідер точного землеробства
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 голосів, всього: 5,00 з 5)
Loading...