Гройсман про земельну реформу: Земля має стати інструментом відродження фермерства

Здійснення земельної реформи та створення моделі використання землі, як активу, має на меті відновити фермерство в Україні та відродити село, сказав в ефірі телеканалу 112.UA Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман. 

Володимир Гройсман голова уряду

“Я проти дискусії “мораторій (на продаж землі) чи не мораторій”. Я за те, щоб українська земля була інструментом відродження українського фермерства, села», – сказав Глава Уряду.

Він підкреслив помилковість твердження про село, як «про поле, де лише сіють, збирають, вантажать на корабель і продають зерно за валюту».  «Для мене село, аграрний сектор –  зовсім інше», – сказав Володимир Гройсман  і звернув увагу на необхідність розвивати території, закладати умови розвитку невеликих фермерських господарств, які формуватимуть додану вартість.

“Треба змінювати структуру економіки, розвивати малий і середній бізнес. Для мене надзвичайно важливо розвиток фермерства, малих підприємств, які починають створювати додану вартість, якісний продукт на селі, адже вони не тільки збирають, а й переробляють продукцію, дбайливо доглядають землю, розвивають тваринництво. Такі підприємства треба розвивати, давати їм можливості для зростання», – сказав Володимир Гройсман.

Він підкреслив, що розвиток малого й середнього бізнесу, підтримка мікропідприємств може стати новою точку економічного росту для України.

«Всі зацікавлені в тому, аби економіка зростала, підвищувалися зарплати, зростала вартість активів», – сказав Прем’єр-міністр.

 джерело

By | 2017-07-18T11:02:05+00:00 Липень 18th, 2017|Categories: Новини|Коментарі Вимкнено до Гройсман про земельну реформу: Земля має стати інструментом відродження фермерства
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...