У листопаді 2018 року очікується засідання КСУ щодо зняття мораторію на землю.

У листопаді 2018 року очікується  засідання КСУ щодо мораторію на землю. Про це повідомив на своїй сторінці у Facebook народний депутат Олексій Мушак:

Земельний мораторій – час істини для Конституційного суду або як можна не помітити очевидні речі.

Палата з трьох суддів очікувано відмовилася відкривати конституційне провадження по земельному мораторію. І переклала відповідальність на Велику палату, в яку входять всі 18 суддів КСУ. Розгляд скоріш за все буде протягом листопада.

Тому є проста розмова. Хлопці, я вас прекрасно розумію. Це ж так класно постійно розглядати справи про пенсії, субсидії та інші плюшки. 70% справ якраз стосуються соціалки. Більш ніж класно це штампувати рішення, що Мінфін не має права збирати дані про отримувачів субсидії з метою оптимізації їх кількості. Також добре звучить відмінити скорочення пільг або підвищених пенсій. Бо Україна соціальна держава.

А ще більш класно та практично фантастично отримувати за це 300 тис. грн. зарплати та довічне утримання в розмірі 100 тис. грн на місяць. Тільки з останнім у вас стався прокол.

Чи ви дійсно вірите що в бідній країні з постійним дефіцитом вам дозволять отримувати таку додаткову пенсію? Точніше ви вірите, що без проведення земельної реформи та повноцінної приватизації, будуть гроші на 100 тис. грн щомісяця для вас?

Хлопці та дівчата, не живіть в фінансових ілюзіях. Тут на прості пенсії в 1435 грн літом грошей не вистачило. Без росту економіки про якісь збільшні суми годі говорити. Тому краще ще раз перечитайте рішення ЄСПЛ та почніть безпосередньо займатися справою, на яку вас найняв український народ.

By | 2018-10-25T10:54:44+00:00 Жовтень 25th, 2018|Categories: Новини|Коментарі Вимкнено до У листопаді 2018 року очікується засідання КСУ щодо зняття мораторію на землю.
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...