Органи місцевого самоврядування присвоюватимуть поштові адреси на безоплатній основі

Мінрегіон підготував законодавчі зміни, які врегулюють питання присвоєння поштової адреси об’єктам нерухомого майна.

Зміни визначають порядок і умови присвоєння поштової адреси об’єктам нерухомого майна. Про це повідомив заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Дмитро Ісаєнко.

Він пояснив, що на сьогодні питання присвоєння поштової адреси чітко не врегульовано законодавством. А її наявність обов’язкова для здійснення реєстрації прав власності на об’єкти нерухомого майна та розпорядження ним.

«Наше завдання – визначити на рівні закону загальні засади присвоєння поштової адреси об’єктам нерухомого майна. Законодавчі зміни  встановлюють, що місцеві органи виконавчої влади та органи місцевого самоврядування в межах населених пунктів, а районні державні адміністрації – поза межами населених пунктів присвоюють поштові адреси об’єктам нерухомого майна.  Більше того, ми визначили вичерпний перелік документів, які необхідно буде подати для присвоєння поштової адреси і чіткий термін для здійснення органом місцевого самоврядування такої процедури – це сім робочих днів з дня отримання від замовника будівництва або власника такого об’єкта відповідної заяви», – сказав Дмитро Ісаєнко.

Він наголосив, що змінами передбачено присвоєння поштової адреси на безоплатній основі.

джерело

By | 2016-02-24T12:05:25+00:00 Листопад 17th, 2014|Categories: Новини|Коментарі Вимкнено до Органи місцевого самоврядування присвоюватимуть поштові адреси на безоплатній основі
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...