Право оренди на земельні ділянки будуть продавати через аукціони Prozorro

У Мінекономрозвитку заявили про запуск електронних аукціонів з продажу прав оренди на землі сільськогосподарського призначення через аукціон «Prozorro.Продажі». 

Про це у Facebook повідомив заступник міністра економічного розвитку та торгівлі України Максим Нефьодов.

«Зовсім скоро на ProZorro.Продажі стартують аукціони з оренди землі, постанову про пілот щодо яких було ухвалено 2 місяці тому. Враховуючи чутливість питання, ми робимо все дуже чітко і відповідно до закону. Навіть буде звучати звук гонгу після завершення аукціону — бо так прописано в земельному кодексі», — йдеться в повідомленні.

За його словами, протягом двох місяців в міністерстві розробили нову електронну процедуру (MVP), яка відповідає всім вимогам закону. Підготували необхідні регуляторні документи. А також заручилися підтримкою міжнародних партнерів. 

«Міністерство економічного розвитку підписало меморандум із TAPAS щодо впровадження прозорих та ефективних аукціонів з прав оренди земельних ділянок державної власності через ProZorro.Продажі», — додав Максим Нефьодов.

джерело

By | 2018-09-27T10:21:20+00:00 Вересень 27th, 2018|Categories: Новини|Коментарі Вимкнено до Право оренди на земельні ділянки будуть продавати через аукціони Prozorro
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 голосів, всього: 5,00 з 5)
Loading...