Топографічна зйомка 2018-06-10T18:54:05+00:00

Що таке топографічна зйомка?
 

Що таке топографічна зйомка?

Топографічна зйомка це комплекс робіт, в результаті яких складається топографічний план місцевості. Такий план може бути як на паперовому, так і на електронному носії. Він являє собою картографічне зображення рельєфу, планування місцевості, а також існуючих будівель, споруд.

Потреба в топографічній зйомці виникає при геодезичних вишукуваннях, при складанні генпланів або робочих креслень, при побудові та розвитку геодезичних мереж, для оновлення топографічних карт і планів, для створення інженерного топографічного плану, для проектів ландшафтного дизайну, для вирішення вертикального планування. Топографічна зйомка може стати основою для побудови цифрової моделі місцевості.

Під час топографічної зйомки фіксують висоти і координати об’єктів, що наносяться на план. Для об’єктів невеликого розміру зйомку виконують в масштабі 1: 500. Більшим ділянкам потрібна зйомка в масштабі 1: 1000 або навіть 1: 2000.

До складу топографічної зйомки входять такі види робіт: рекогнистувальні або розвідувальні роботи на місцевості, проектування знімальної мережі, прив’язка знімальної мережі до державної геодезичної мережі, виконання лінійно-кутових вимірювань елементів місцевості з точок знімальної мережі, обробка результатів польових спостережень, створення топографічного плану необхідного масштабу .

Топографічну зйомку виконують за допомогою спеціальних геодезичних приладів – тахометрів або високоточних GPS приладів.

Інформація, зібрана в польових умовах вищеописаними методами, потім обробляється за допомогою спеціальних комп’ютерних програм. Таким чином отримують топографічний план, який або передають безпосередньо замовнику, або включають в технічний звіт.

Наша компанія надає весь спектр послуг із топографічної зйомки.

Детальну інформацію Ви можете отримати ТУТ

Коротко про послугу
Відгуки
5 based on 2 votes