До управління землями державної власності долучаються органи місцевого самоврядування

Територіальні органи земельних ресурсів на виконання доручення Віце-прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана направили на погодження  до органів місцевого самоврядування 3222 клопотання щодо надання дозволів на розроблення документації із землеустрою.

Органи місцевого самоврядування надали позитивну відповідь на 919 клопотань, натомість ще 380 клопотань вважаються погодженими за принципом мовчазної згоди. Стосовно 28 клопотань місцева влада висловила негативне ставлення, ще 1895 – знаходяться в процесі розгляду.

Загалом замовники позитивно ставляться до нової ініціативи щодо погодження будь-яких планів стосовно землі з органами місцевого самоврядування. Наразі 570 клопотань щодо надання дозволів на розроблення документації заявники надіслали на розгляд до органів місцевого самоврядування напряму. Найбільше таких звернень зареєстровано у Вінницькій та Івано-Франківській областях.

У деяких випадках територіальним органам земельних ресурсів довелося повернути клопотання заявникам через те, що вони намагалися вдруге використати право на безоплатне одержання земельної ділянки за певним видом використання або ж тому що земельна ділянказнаходиться у власності чи користуванні іншої особи (не прийнято 81 таке клопотання).

Держземагентство звертає увагу на те, що територіальні органи земельних ресурсів деяких областей мають більш оперативно реагувати на звернення замовників та вчасно надавати необхідні клопотання на погодження органам місцевого самоврядування.

джерело

By | 2016-02-24T11:58:27+00:00 Листопад 14th, 2014|Categories: Новини|Коментарі Вимкнено до До управління землями державної власності долучаються органи місцевого самоврядування
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...