В Україні потрібно ввести мораторій на укладення договорів емфітевзису – народний депутат

Зараз в Україні потрібно ввести мораторій на укладення договорів емфітевзису.

В Україні потрібно ввести мораторій на укладення договорів емфітевзису

Про це повідомив народний депутат, голова аграрного парламентського підкомітету з питань вдосконалення структури державного управління у сфері агропромислового комплексу, інновацій та з питань базових галузей в агропромисловому комплексі Валентин Дідич.

На його думку, довгострокова оренда й емфітевзис можуть співіснувати, якщо будуть правильно прописані запобіжники.

«Податковий кодекс повинен спиратися на Закон №4355. У ньому передбачено, якщо масив 10 тис. га, то система оподаткування має бути прогресивною. Якщо фермер працює сам, він повинен мати преференцію. Йому потрібен спецрежим», ― зазначив Дідич.

«Потрібно прописати у законодавстві чіткі вимоги, у яких випадках договори емфітевзису можна укладати, а в яких — ні. Наприклад, якщо фермер планує виростити фруктовий сад, то йому цей договір потрібен. Адже, якщо завтра ми відкриємо ринок землі, його працю буде зруйновано», ― зауважив дідич.

За його словами, після відкриття ринку землі договори емфітевзису визнаватимуть недійсними.

«Так і буде. Ми прийдемо до цього. Якщо не придумають запобіжники, які дозволять людям адекватно реалізувати своє право власності й вільно розпоряджатися земельною ділянкою, то після відкриття ринку землі емфітевзис стане основним фактором дестабілізації суспільства. Думаю, що зараз потрібно ввести мораторій на укладення договорів емфітевзису», ― підсумував Дідич.

Джерело

By | 2017-08-16T11:53:16+00:00 Серпень 16th, 2017|Categories: Новини|Коментарі Вимкнено до В Україні потрібно ввести мораторій на укладення договорів емфітевзису – народний депутат
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...