На веб-сайтах органів місцевого самоврядування розміщено близько 40% генеральних планів міст

Майже 2000 одиниць містобудівної документації розміщено в мережі Інтернет. Про це повідомили в Управлінні містобудування, архітектури та планування територій Мінрегіону.

У той же час, оприлюдненню не підлягають відомості, доступ до яких є обмеженим у відповідності до Закону України «Про доступ до публічної інформації».

За словами фахівців, розробляється законопроект, який передбачає розмежування відкритих відомостей та відомостей з обмеженим доступом у складі містобудівної документації. Це дозволить надати громадськості доступ до планувальних рішень, які представляють інтерес для мешканців та інвесторів, та при цьому не зашкодити інтересам національної безпеки.

В профільному Управлінні повідомили,  що впроваджується система містобудівного кадастру на регіональному рівні. Такі системи вже діють в Одеській області, в місті Києві та активно йде робота в Дніпропетровській, Донецькій та Запорізькій областях.  Подальшими кроками буде впровадження інформаційних систем на рівні обласних центрів, потім – міст обласного значеннята районів.

джерело 

By | 2016-02-24T12:07:39+00:00 Серпень 7th, 2015|Categories: Новини|Коментарі Вимкнено до На веб-сайтах органів місцевого самоврядування розміщено близько 40% генеральних планів міст
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...