Земельний кадастр і реєстр нерухомості пропонують об’єднати

Роздільне адміністрування Державного земельного кадастру Держгеокадастром і Держреєстру майнових прав на нерухоме майно Мін’юстом неефективне, створює умови для зловживань, і обидва реєстри повинні бути об’єднані.

Прикарпатський Земельний Центр

Про це завив міністр юстиції Павло Петренко, пише «Інтерфакс-Україна».

«Не може бути двох мам в однієї людини. Або ми віддаємо реєстр нерухомості, або нам віддайте земельний кадастр», — сказав Петренко.

Коментуючи поточний стан земельного кадастру, він заявив, що масштаби біди величезні.

За його словами, на створення земкадастру були списані величезні кошти з бюджету, проте кадастр як і раніше погано наповнений, документи оформлюються в паперовому вигляді, а на місцевому рівні його робота стикається з «повним саботажем»

На думку Петренка, запущений пізніше реєстр нерухомості заповнений повніше і адмініструється більш ефективно.

Міністр додав, що подібна ситуація також з Держреєстром актів цивільного стану, який веде Мін’юст, і Єдиним державним демографічним реєстром, який веде МВС.

Петренко зазначив, що зараз проводиться функціональний аудит міністерств, і висловив надію, що Україна прийде до об’єднання цих реєстрів.

Джерело

By | 2017-08-14T11:08:24+00:00 Серпень 14th, 2017|Categories: Новини|Коментарі Вимкнено до Земельний кадастр і реєстр нерухомості пропонують об’єднати
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...