Проект відведення земельної ділянки

 

В цій статті, ми вам допоможемо розібратись в наступному:

  • що таке проект відведення земельної ділянки;

  • яка процедура виготовлення такого проекту;

  • яка ціна виготовлення проекту відведення земельної ділянки;

  • які документи потрібні для того, щоб розробити такий проект землеустрою;


Компанія “Прикарпатський земельний центр” є розробником проектів відведення земельних ділянок, щоб отримати безкоштовну консультацію з цього питання – телефонуйте (0342) 52-33-10 або завітайте за адресою м.Івано-Франківськ, вул. Сахарова 25а (навпроти Інституту Мистецтв)


Що ж таке проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки, або, як його ще часто називають проект відведення чи відводу землі?

Проект відведення земельної ділянки – це технічна документація, яка розробляється коли необхідно відвести земельну ділянку чи земельні ділянки, які перебувають у державній чи комунальній власності, коли потрібно змінити цільове призначення землі або у випадках коли земельна ділянка надається в оренду.

Як і де виготовити проект відведення землі?

Процедура розроблення даного проекту складається з таких кроків:

Крок 1. Потрібно звернутись за дозволом до відповідного органу влади чи відповідної міської, сільської ради чи ради ОТГ (об’єднаної територіальної громади) які розпоряджаються землею, яку потрібно відвести (отримати у власніть чи в оренду);

Крок 2. Знайти землевпорядну компанію, яка має право розробляти такі проекти землеустрою (Прикарпатський земельний центр) та укласти відповідний договір на розроблення проекту землеустрою. 

Крок 3. Відповідно до договору, землевпорядна компанія розробляє проект відведення земельної ділянки чи ділянок, проводить геодезичну зйомку місцевості, встановлює межі земельної ділянки та формує технічну документацію.

Крок 4. Розроблений проект землеустрою подається на погодження відділу Держгеокадастру за місцезнаходженням землі а також іншими органами у випадках передбачених законом.

Крок 5. Після погодження проекту землеустрою його необхідно подати на затвердження органу, який приймав рішення про відведення земельної ділянки (термін до 2 тижнів)

Крок 6. Погоджений проект землеустрою подається кадастровому реєстратору (через ЦНАП) за місцем знаходження землі, який проводить державну реєстрацію земельної ділянки та присвоює їй кадастровий номер та видає витяг із державного земельного кадастру.

Крок 7. Останній етап це реєстрація права власності на земельну ділянку чи права оренди. Для цього необхідно звернутись в ЦНАП (за місцем знаходження землі) із заявою про реєстрацію відповідного права. Після проведення реєстрації видається витяг.

Яка ціна (вартість) виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки?

Ціна (вартість) виготовлення проекту відведення земельної ділянки залежить від багатьох факторів (площі земельної ділянки, складності робіт і т.д.) деталі за телефоном 0342 52 33 10 або за адресою

Які документи потрібно надати для виготовлення проекту відведення земельної ділянки?

Замовник має надати:

1 Викопіювання із кадастрової карти (плану) та інші графічні матеріали, на яких зазначено місцезнаходження земельної ділянки;

2 Копія паспорту (1,2,11 ст.), для фізичних осіб – ідентифікаційного номеру, для юридичних осіб – статуту, витягу із реєстру юридичних осіб;

3 Погодження землекористувача (у випадку вилучення земельної ділянки яка перебуває у користуванні інших осіб).


Компанія “Прикарпатський земельний центр” є розробником проектів відведення земельних ділянок, щоб отримати безкоштовну консультацію з цього питання – телефонуйте (0342) 52-33-10 або завітайте за адресою м.Івано-Франківськ, вул. Сахарова 25а (навпроти Інституту Мистецтв)


 

 

By | 2018-04-20T14:01:10+00:00 Квітень 20th, 2018|Консультаціі| Comments