Уряд погодив передачу фермерам 500 тис. га сільгоспземлі — Гройсман

Кабінет Міністрів України погодив і передав на розгляд Верховної Ради України проект закону про передачу 500 тис. га сільськогосподарської землі у власність 23 тис. українських фермерів, які працюють на ній. 

Про це повідомив прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, передає «Урядовий портал».

«Українською землею мають володіти українці, а сільськогосподарською землею — фермери. Ми вносимо законопроект, який відновлює справедливість щодо фермерів. Ми схвалюємо і передаємо проект закону, який дозволить 500 тис. га землі передати у власність 23 тис. фермерам, які працюють на цій землі, обробляють її, але досі не мали права нею володіти», — сказав Володимир Гройсман.

Він нагадав, що цього року Уряд приділяє окрему увагу розвитку українського фермерства. Так, вже працює урядова програма підтримки фермерів обсягом мільярд гривень, запроваджені механізми здешевлення техніки для фермерів і допомоги їм по різних сегментах виробництва.

«Я закликаю всіх об’єднатися навколо ідеї підтримки фермерства», — додав глава Уряду.

джерело

By | 2018-04-11T10:57:53+00:00 Квітень 11th, 2018|Categories: Новини|Коментарі Вимкнено до Уряд погодив передачу фермерам 500 тис. га сільгоспземлі — Гройсман
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...