В Україні буде посаджено близько 7.5 тисяч багатолітніх зелених насаджень – МінАПК

В Україні за рахунок держави до 2014 року будуть реалізовані проекти по закладці 7,6 тис. га багаторічних насаджень, створено 80 сировинних зон для дитячого харчування, реконструйовані молочні ферми і свинокомплекси і багато іншого. Така підтримка АПК запланована в рамках Програми активізації розвитку економіки на 2013-2014 роки. Про це заявив Міністр аграрної політики та продовольства, повідомляє прес-служба відомства.За словами Міністра, Програма передбачає реалізацію низки завдань. По-перше, завдяки впровадженню інноваційних технологій у рослинництві, будуть закладені багаторічні насадження на площі 7,6 тис. га. А також буде побудовано 16 холодильників ємністю 40000 тонн для зберігання плодів і столових сортів винограду.По-друге, через механізм удосконалення лізингових програм буде надана підтримка для придбання виробниками близько 4 тисяч одиниць сільгосптехніки.

«Також у 2013-2014 роках планується реалізувати масштабні загальнонаціональні інвестиційні проекти у тваринництві, зокрема побудувати і реконструювати молочно-товарні ферми, свинокомплекси т.п.. Завдяки цьому буде підвищена якість і конкурентоспроможність продуктів переробки вітчизняного виробництва, зокрема, завдяки впровадженню системи НАССР », – повідомив Микола Присяжнюк. Крім цього, в Україні буде сформовано більше 80 сировинних зон для розвитку виробництва безпечних та якісних продуктів дитячого харчування, що дозволить імпортозаміщення продуктів дитячого харчування на 8-12%.

Також у рамках Програми планується перепрофілювати 22 спиртових заводи на виробництво біоетанолу та відновити роботу 34 підприємств спиртової галузі, додатково завантаживши їх потужності. «Для забезпечення продовольчої безпеки і наповнення інтервенційного фонду пшеницею, цукром і вершковим маслом, здійснюватися товарні та фінансові інтервенції на організованому аграрному ринку.

А будівництво та реконструкція хлібопекарських підприємств забезпечить доступні ціни на соціальні і часто використовувані сорти хліба », – повідомив Міністр. Збільшити ж обсяги експорту сільгосппродукції до 22 мільярдів доларів на рік допоможе розширення торговельних відносин з партнерами Близького і Середнього Сходу та Азії. Проте головним завданням для Міністерства та Уряду залишається підтримка і стимулювання розвитку обслуговуючої, виробничої сільськогосподарської кооперації, а також виробництва товарної продукції в господарствах населення.

Джерело

By | 2013-05-15T15:01:00+00:00 Травень 13th, 2013|Categories: Новини, Різне|Коментарі Вимкнено до В Україні буде посаджено близько 7.5 тисяч багатолітніх зелених насаджень – МінАПК
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...