Чи можна орендувати земельну ділянку через онлайн-аукціон? – поради експерта

Будь-який громадянин України, зокрема й юридична особа, може орендувати земельну ділянку через онлайн-аукціон. Про це розповів генеральний директор ДП “СЕТАМ”  Віктор Вишньов в інтерв’ю для видання «Експерс-онлайн»

Віктор Вишньов розповів, що для цього необхідно зареєструватися на сайті https://land.setam.net.ua, де розміщено усі правила й необхідні для виконання процедури: як подати заявку на торги, завантажити документи, необхідні для підтвердження заявки, сплатити гарантійний внесок тощо.

 Після цього можна не просто спостерігати за торгами, а торгуватися відповідно до зазначених правил”, – пояснив Вишньов.

 Даною можливістю, на думку експерта, насамперед, цікавитимуться фермери та агрокомпанії. У рамках пілотного проекту є можливість проводити електронні торги, які максимально адаптовані до процедури публічних торгів.

Проте плюс у тому, що в людини немає необхідності їздити для цього в обласний центр. А це економія на витратах на проїзд. Тепер усі необхідні операції можна провести, не виходячи з дому – біля монітору комп’ютера. Важливо, що сьогодні всі учасники таких торгів можуть бути впевнені, що ставки, які вони зроблять у системі, одразу фіксуються за допомогою технології Blockchain у реєстрі”, – додав Віктор Вишньов.

 Тобто, йдеться про те, що вони не можуть бути стерті чи змінені.

А це гарантія того, що той, хто дійсно запропонує найвищу ставку під час торгів, стане переможцем. Крім того, онлайн-аукціон потенційно унеможливлює будь-які втручання в процес торгів. Тобто вплив людського фактору на весь процес максимально зменшено”, – наголосив експерт.

Джерело

By | 2018-09-27T10:35:16+00:00 Вересень 27th, 2018|Categories: Новини|Коментарі Вимкнено до Чи можна орендувати земельну ділянку через онлайн-аукціон? – поради експерта
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 голосів, всього: 5,00 з 5)
Loading...