Політика конфіденційності

 1. Всі права на бренд “Прикарпатський земельний центр” захищені згідно із законом.

 2. Використання логотипу чи назви “Прикарпатський земельний центр” можливе тільки з дозволу власників.

 3. Будь-хто може переглядати будь-які фото, відео чи текстові матеріали на всіх сайтах та соціальних сторінках “Прикарпатський земельний центр”.

 4. Веб ресурс компанії “Прикарпатський земельний центр” https://terram.com.ua/ не заперечує щодо копіювання будь-якої інформації з сайту компанії https://terram.com.ua/, але тільки за умови розміщення поруч зі скопійованим матеріалом гіперпосилання на сайт компанії “Прикарпатський земельний центр”

 5. Будь-який зареєстрований користувач на сайтах компанії “Прикарпатський земельний центр” має право розміщувати на сайті компанії фото, відео чи текстову інформацію з обов’язковим вказанням авторства цієї інформації.

 6. За правдивість будь-якої розміщеної інформації на веб-ресурсі https://terram.com.ua/ компанії “Прикарпатський земельний центр” відповідальність несе автор цих матеріалів та/або ресурс з якого ця інформація була скопійована.

 7. Користуючись ресурсами”Прикарпатський земельний центр”, Ви приймаєте умови цієї політики конфіденційності й враховуєте, що дана політика конфіденційності може час від часу змінюватися. Зміни, що вносяться до цієї політики конфіденційності, публікуються на цій сторінці.

 8. Веб-ресурс компанії “Прикарпатський земельний центр” залишає за собою право у будь-який час змінювати політику конфіденційності на свій розсуд.

 9. Веб-ресурс компанії “Прикарпатський земельний центр” надає Вам можливість брати участь у дискусіях на нашому сайті, включаючи коментарі, рекомендації, точки зору читачів, огляди, рейтинги та ін. Будь-яка інформація, яку ви надаєте, вказавши ваше вигадане або справжнє ім’я, ID у будь-якій соцмережі, або будь-яке зображення чи фотографія, стає надбанням громадськості, й може бути використана нами в рекламних або комерційних цілях в будь-яких засобах масової інформації.

 10. Якщо Ви вирішили брати участь у громадській дискусії на будь-якому з сайтів чи соціальних сторінок “Прикарпатський земельний центр”, Ви повинні знати, що будь-яка особиста інформація, надана Вами, може бути прочитана, зібрана чи використана іншими користувачами цих послуг і може бути використана для розсилки небажаних повідомлень. Ми не несемо відповідальність за особисту інформацію, яку Ви надаєте в коментарях і не зобов’язані публікувати, видаляти або редагувати будь-який з Ваших коментарів.

 11. Якщо ви вирішили рекомендувати будь-яку статтю з наших ресурсів у будь-якій соціальній мережі, ці дії регулюються Політикою конфіденційності цієї соціальної мережі. Ми не відстежуємо і не зберігаємо записи цих дій.

 12. Якщо Ви зареєстровані на будь-якому з наших сайтів, ми можемо відстежувати і аналізувати Ваші дії на них. Беручи участь у громадській дискусії, Ви погоджуєтеся на те, що Ваші дії будуть публічними. Крім того, вони можуть бути включені у RSS-канали, API, і стати доступними для інших веб-сайтів за допомогою інших форматів. В результаті, надана Вами інформація може з’явитись на інших веб-сайтах, блогах, соціальних мережах та ін. Майте на увазі, що ми не несемо відповідальності за будь-яку особисту інформацію, яку Ви вирішили оприлюднити через цей функціонал, і Ви погоджуєтесь, що ця інформація буде вважатися такою, що була надана Вами, а не веб-ресурсом компанії “Прикарпатський земельний центр”.

 13. Веб-ресурс компанії “Прикарпатський земельний центр” не контролює сайти, які використовують програми, інші продукти та служби сайтів “Прикарпатський земельний центр”. Ці сайти можуть розміщувати на Ваш комп’ютер власні файли cookie, збирати дані або запитувати у користувачів соціальних мереж особисту інформацію, надану останніми на свій страх і ризик.

 14. Веб-ресурс компанії “Прикарпатський земельний центр” вживає всіх необхідних заходів для захисту даних від несанкціонованого доступу, зміни, розкриття чи знищення. До цих заходів належать, зокрема, внутрішня перевірка процесів збору, зберігання та обробки даних і заходів безпеки, включаючи відповідне шифрування і заходи щодо забезпечення фізичної безпеки даних для запобігання неавторизованого доступу до систем, в яких ми зберігаємо особисті дані.

 15. Веб-ресурс компанії “Прикарпатський земельний центр” надає доступ до інформації користувачів тільки тим співробітникам, підрядникам та агентам ресурсу “Прикарпатський земельний центр”, яким необхідно мати цю інформацію для здійснення операцій, які виконуються від нашого імені.

 16. У разі порушення будь-якого пункту Політики конфіденційності веб-ресурсу компанії “Прикарпатський земельний центр”, ми залишаємо за собою право захищати свої права та інтереси шляхом подання скарг до правоохоронних органів та позовних заяв до судових органів.