Інвентаризація земель в межах населеного пункту с. Ямниця, Тисменицького району, Івано-Франківської області (загальна площа – 1.4 тис. га)

Компанією “Прикарпатський земельний центр” на замовлення Ямницької сільської ради протягом 2013-2014 років було проведено інвентаризацію землі в межах  населеного пункту села Ямниця.

 

Читайте також: 

Що таке інветаризація землі та які переваги отримують громади в результаті її проведення?

Коротка характеристика проекту

Геодезичні роботи включали в себе обміри фактичного стану земельних ділянок та площ на місцевості. Фіксація фактичного стану здійснювалась за допомогою високоточних приладів topcon grs-1 та систем супутникового позиціонування на місцевості.  Геодезична частина є об’ємною, оскільки передбачала зйомку ситуації на всій території об’єкта інвентаризації.

Особливістю польових вимірів на території с.Ямниця є:  щільна забудова, складна конфігурація ділянок, що сформувалися історично, наявність великої кількості комунікацій, об’єктів транспорту та промисловості.

Замовити послугу Ви можете ТУТ

Нижче, Ви можете ознайомитись з інвентиразаційним планом, який складається після завершення робіт з інвентаризації земель.

кадастровий план села