Тут ви дізнаєтесь про наступне:

  • Що таке межа населеного пункту, як встановлюються межі району, села, міста?

  • Який порядок встановлення меж населеного пункту?

  • Хто встановлює межі населеного пункту та яка вартість (ціна)?

  • Де замовити встановлення меж населеного пункту?

Що таке межа населеного пункту, як встановлюються межі району, села, міста?

Межа району, села, міста – це умовна лінія на поверхні землі, що відокремлює територію конкретного населеного пункту від інших територій.

Межі населеного пункту встановлюються і змінюються за проектами землеустрою щодо встановлення (зміни) меж адміністративно-територіальних одиниць

Важливо! Проект землеустрою щодо зміни меж населених пунктів розробляються тільки у випадку НАЯВНОСТІ діючого генерального плану населеного пункту!

Який порядок встановлення меж населеного пункту?

Рішення про встановлення і зміну меж районів і міст приймається Верховною Радою України за поданням Кабінету Міністрів України.

Рішення про встановлення і зміну меж сіл, селищ, які входять до складу відповідного району, приймаються районною радою за поданням відповідних сільських, селищних рад.

Хто встановлює межі населеного пункту та яка вартість (ціна)?

Розробником проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж адміністративно-територіальних одиниць є суб’єкт господарювання в складі якого працює два сертифікованих інженера-землевпорядника.

Укладення договору та вартість (ціна) встановлення меж населеного пункту відбувається відповідно із положеннями Закону «Про публічні закупівлі»

Де замовити встановлення меж населеного пункту?

Компанія Прикарпатський земельний центр – має значний досвід у встановленні меж населених пунктів та є однією із лідерів на ринку.

Отримати безкоштовну консультацію

Замовити послугу