Тут ви дізнаєтесь про наступне:

  • Що таке геодезія та інженерна геодезія?

  • Які є види топографо-геодезичних робіт?

  • Хто виконує топографо-геодезичні зйомки в Івано-Франківську та області?

  • Яка ціна топографо-геодезичних робіт

Що таке геодезія та інженерна геодезія?

Геодезія – це складна та багатогранна наука, вона вивчає фігуру і розміри Землі, форми її рельєфу. Іншими слова це наука яка займається вимірюваннями в натурі різних об’єктів земної поверхні. Геодезія як наука поділяється на велику кількість самостійних дисциплін, серед них варто виділити інженерну геодезію.

Інженерна геодезія це сукупність топографо – геодезичних робіт а саме геодезична зйомка та топографічна зйомка які виконуються при проектуванні, будівництві та експлуатації різноманітних інженерних споруд, будівель та інших об’єктів.

Геодезична зйомка – це процес вимірювання та фіксування об’єктів на земельній ділянці (об’єкті) і характеристик земної поверхні з високою точністю за використання спеціалованих приладів та засобів. Це включає в себе визначення координат, висот, форми та розмірів земельних ділянок, об’єктів та природних формацій. Геодезична зйомка використовується для картографування, планування містобудівних проектів, створення карт, навігації, визначення меж власності та багатьох інших цілей, які потребують точної просторової інформації.

Топографо-геодезичні роботи – це вид вимірювальних робіт, які зазвичай виконуються на великих масштабах для створення детальних карт і планів земельної місцевості. Під час таких робіт здійснюється вимірювання рельєфу, розмірів та форми земельних ділянок, а також інших особливостей території. Ці роботи можуть бути важливими для планування будівництва, міського розвитку, визначення меж власності та багатьох інших цілей, які потребують детальної географічної інформації. 

Які є види топографо-геодезичних робіт?

1. Топографічна зйомка місцевості з виготовленням планів великих масштабів 1:100, 1:200, 1:500, 1:1000, 1:2000, 1:5000;

2. Геодезична зйомка рельєфу будь-якої категорії складності;

3. Топографо-геодезичні роботи із зйомки підземних і надземних споруджень, інженерних комунікацій;

4. Подеревна топографічна зйомка з таксацією деревних насаджень (вказується кожне дерево з параметрами: порода, висота, обхват стовбура).

5. Топографо-геодезичні роботи в будівництві ( Геодезичне забезпечення монолітно-каркасного будівництва, будівництва інженерних споруд та лінійних об’єктів; Виконавчі зйомки при будівництві, експлуатації та реконструкції різноманітних об’єктів; Винесення в натуру осей будинків, споруд і ліній інженерних комунікацій

6. Маркшейдерсько-геодезичні роботи;

Хто виконує топографо-геодезичні зйомки в Івано-Франківську та області?

Компанія Прикарпатський Земельний Центр має значний досвід виконання топографо-геодезичних робіт, як в місті Івано-Франківську, Івано-Франківській області так і по території України.

Щоб замовити топографо-геодезичні роботи або щоб отримати БЕЗКОШТОВНУ консультацію звертайтесь в офіс компанії: м.Івано-Франківськ, вул. Сахарова 25а (навпроти інституту Мистецтв)

або за телефоном (050) 980 53 00

Ознайомитись із нашими проектами Ви можете ТУТ

Ціна (вартість) топографо – геодезичних робіт в кожному окремому випадку  узгоджується з  Клієнтом

Знайшли те, що шукали? Якщо ні, задайте питання яке вас хвилює в коментарях нижче. Ми відразу надамо вам відповідь!

Люди також читають:

Що таке топографічна зйомка місцевості?