ВАЖЛИВО!

У зв’язку із введенням в Україні воєнного стану, публічна кадастрова карта не працює. На даний момент, в Україні діє веб-сайт https://kadastr.live який відображає деякі дані кадастрової карти в режимі онлайн. Проте, варто зауважити, що інформація яка міститься на даному сайті – неофіційна та містить багато неточностей. 

В цій статті ви дізнаєтесь про наступне:

  • Як перевірити за кадастровим номером онлайн чи зареєстрована ваша земельна ділянка в базі Державного земельного кадастру (ДЗК);

  • Як знайти земельну ділянку за кадастровим номером на Публічній кадастровій карті України;

  • Як дізнатись прізвище власника  або як знайти власника земельної ділянки, яка Вас цікавить, за допомогою кадастрового номеру та публічної кадастрової карти.

Для того, щоб перевірити онлайн чи Ваша земельна ділянка зареєстрована або провести пошук місцезнаходження іншої земельної ділянки за кадастровим номером, кадастрова карта знайти ділянку, Вам необхідно зробити наступні кроки:

1. Зайти на тимчасовий веб-сайт “кадастр лайф”: https://kadastr.live

2. У верхньому вікні пошуку набрати кадастровий номер який вказаний на Витязі із Кадастру або Державному акті.

3. За декілька секунд система видасть вам наступну інформацію про земельну ділянку: місцезнаходження, цільове призначення та в чиій власності перебуває дана ділянка (державна, комунальна, приватна).

як знайти кадастровий номер земельної ділянки

 

Для того, щоб дізнатись прізвище власника земельної ділянки, потрібно зробити такі кроки:

1. Зайти на тимчасовий веб-сайт “кадастр лайф”: https://kadastr.live

2. Ввести кадастровий номер земельної ділянки або вибрати ділянку, відомості про яку Вас цікавлять та клікнути “Інформація про право власності та інші речові права”.

кадастровий номер

 

3. Після цього Вам запропонують авторизуватись через Ваші банківські відомості BankID ( наприклад Приват24) або через електронний цифровий підпис.

Електронний цифровий підпис

 

4. Пройшовши авторизацію, Ви отримаєте можливість отримувати інформацію про власників всіх земельних ділянок, які вас цікавлять. (На прикладі нижче ми навели відомості про ділянку комунальної власності, але ви можете отримати відомості про будь-яку ділянку та прізвище її власника) 

інформація про власника земельної ділянки

 

 

Для того щоб знайти земельну ділянку по кадастровому номеру, перевірити прізвище власника земельної ділянки за кадастровим номером, кожен громадянин повинен мати Державний акт нового зразка із зазначенням кадастрового номеру або Витяг із Державного земельного кадастру. Якщо у вас даних відомостей немає, Вам необхідно звернутись в офіс землевпорядної компанії та замовити послугу із присвоєння кадастрового номеру земельній ділянці

Часто буває ситуація, коли люди подають запит – як знайти вільну земельну ділянку на кадастровій карті чи шукають карту вільних земельних ділянок. На жаль, публічна кадастрова карта України не дає можливості для пошуку вільної землі.

Ви можете здійснити пошук онлайн за кадастровим номером тільки по зареєстрованих земельних ділянках на конкретних фізичних чи юридичних осіб, які внесені в державний земельний кадастр та який є єдиним державним реєстром земельних ділянок в Україні.

Щоб знайти вільну земельну ділянку, вам потрібно звернутись в місцеву раду в населеному пункті (місто, село, ОТГ) за місцезнаходженням бажаної землі та запросити в них таку інформацію.

Люди також читають:

Як отримати кадастровий номер для земельної ділянки за найдоступнішими цінами  в Україні? 

Як швидко отримати витяг із Державного земельного кадастру (ДЗК) про земельну ділянку?